DACHSER Intelligent Logistics

DACHSER, globalny operator logistyczny, pracuje nad rozwiązaniami na potrzeby dystrybucji miejskiej w europejskich metropoliach, gdzie transport napotyka coraz więcej ograniczeń. Strategia dystrybucji drobnicy w ramach logistyki miejskiej jest i będzie stałym wyzwaniem dla operatorów.

Dlatego też DACHSER w swoich pracach koncentruje się na multimodalnym łańcuchu dostaw, opracowaniu koncepcji dostarczania towarów w godzinach wieczornych i nocnych oraz wykorzystaniu pojazdów specjalnie przystosowanych do poruszania się w coraz bardziej utrudnionym ruchu miejskim i strefach zerowej emisji spalin.

Ich zadaniem jest bezpośrednie zmierzenie się z wyzwaniami w różnych przestrzeniach miejskich. Stale rosnąca indywidualizacja produkcji i handlu, szereg przepisów, zwiększająca się ilość towarów w dostawie przy mniejszych przesyłkach, a także coraz wyższe i bardziej szczegółowe wymagania klientów – to tylko niektóre z czynników, którym muszą sprostać, a dodatkowo w każdym dużym mieście są one inne .

DACHSER oferuje następujące usługi: Transport Drogowy, Transport Lotniczy, Transport Morski, Projekty Logistyczne, Drobnica, Magazynowanie, Logistyka Kontraktowa.

 

2 myśli w temacie “DACHSER Intelligent Logistics”

  1. Dla DACHSER pracuję już około 2 lat. Z początku myślałem, że będzie to harówa, z terminami wyznaczonymi na wczoraj. Owszem pracy jest sporo, ale to tylko kwestia dogadania się.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *