Paco Usługi Transportowe Import-Export

Paco Usługi Transportowe Import-Export Grzegorz Królikowski to polska firma (ze 100% kapitałem krajowym), stworzona od podstaw przez Grzegorza Królikowskiego. Od 1997 roku skutecznie odpowiada na rosnące oczekiwania klientów, dla których świadczy usługi transportowe i spedycyjne.

Przy realizacji powierzanych zleceń wykorzystują flotę nowoczesnych samochodów (Mercedes, MAN, DAF), które serwisują w autoryzowanych serwisach, po to, aby zawsze spełniały wszelkie wymogi Unii Europejskiej. Dysponują również bazą transportową gdzie można  dokonywać szeregu operacji logistycznych np. przeładunku towarów.

Firma Paco Transport angażuję się w działalność charytatywną wspomagając Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi Ośrodek Pediatryczny im. Marii Konopnickiej, Krwinkę Fundacje dla Dzieci z Chorobami Nowotworowymi jak i również inwestuję w rozwój młodych piłkarzy z klubów Ożarowianka oraz MKS Piast Piastów.

Paco Transport posiada Certyfikaty oraz Świadectwa potwierdzające wysoką jakość wykonywanych przez nich usług.

Oferta firmy jest skierowana do firm, którym zależy na współpracy z fachowym i terminowym partnerem. Pasja, która towarzyszy firmie w codziennej pracy oraz partnerskie podejście do klientów pozwoliły na zdobycie uznania, wśród wielkich i znanych, międzynarodowych marek. Sukcesywnie rozszerzana flota pojazdów, zakres usług, wielkość zatrudnienia w strukturach firmy oraz liczba klientów stawiają ich w czołówce średnich przedsiębiorców w branży logistycznej.

Obecnie, zasięg działalności obejmuje całą Europę Zachodnią, Skandynawię, a także kraje Bliskiego i Dalekiego Wschodu oraz Polskę. O najwyższej jakości usług świadczą zdobyte certyfikaty i nagrody o zasięgu krajowym i międzynarodowym oraz członkostwo w Zrzeszeniu Międzynarodowych Przewoźników Drogowych.

68 myśli w temacie “Paco Usługi Transportowe Import-Export”

 1. Pracowalem w Paco 8 lat, odszedłem ze wzgledu na problemy rodzinne i mam nadzieje, ze jak wyprostuje swoje sprawy bede mogl wrocic. Co do stawek 0, 25 gr mialem na solówce jak tylko krajówka byla, kasa zawsze na czas i zawsze cos gorka, jak jestes normalny to i normalnie cie traktuja. Polecam wszystkim

 2. Każda szanująca się firma posiada jakiś system motywacyjny dla pracowników. Tutaj też jeżeli się pracuje sumiennie są systemy motywacyjne, właściciel wypłacalny, wypłaty zawsze na czas.

 3. Z firmy Paco jestem w zadowolony współpracuje z nimi już od września 2016 i jest bardzo dobrze. Jak na ten kraj powiedziałbym że super.

 4. Jak wiadomo Paco Transport to polska firma, która skutecznie świadczy usługi na wysokim poziomie. Podjęliśmy z nimi współpracę i naprawdę nie żałujemy. Kierowcy zawsze uśmiechnięci, pomimo przejechania długiej trasy. Wszystko na czas. Komunikacja i reakcja na występujące poślizgi jest natychmiastowa, a jak wiemy często po drodze może wydarzyć się losowy wypadek.

 5. Dużo kilometrów do przejechania, terminy gonią, ale to zupełnie normalne w pracy kierowcy. Paco Transport o tyle potrafi ułożyć konkretny harmonogram i rozpiskę, więc poślizgów nie ma, a towar jest dostarczany na czas.

 6. W porównaniu do innych firm transportowych, ta spełnia wszelkie możliwe standardy wysokiej jakości. Indywidualne podejście do klienta, szybko, na czas i w terminie.

 7. Przyjazny i pomocny kierowca wykonał wszystkie obowiązki. Uśmiechnięty i zadowolony, nie narzekał, że nie ma czasu i gdzieś się spieszy.

 8. Wynagrodzenie za kilometr bardzo dobre. Jak na polskie realia to powiedziałbym, że pozytywnie zaskakujące. Jeśli szukasz stabilnej pracy, możliwości rozwoju i awansu, to spróbuj w Paco.

 9. Możemy w Internecie natrafić na wiele negatywnych opinii o Paco Transport. Ja natomiast nie mogę powiedzieć o firmie złego słowa. Każdy pracownik jest inny, więc niezadowolenie z pewnych rzeczy jest zupełnie czymś naturalnym. Paco Transport szanuje dwie najważniejsze wartości – sumienność i pracowitość – to tylko i aż, niemniej jednak po samym sobie wiem, że tak to właśnie działa. Ty wkładasz w pracę serce, oni Cię doceniają.

 10. Dużo pracy, ale to jak wszędzie. Złego słowa nie mogę napisać. Terminy gonią, ale nie ma niczego na „wczoraj”. Wszystko można dokładnie ustalić bez żadnych problemów. Dużo pracy ale pieniądze też duże polecam.

 11. Gdy obwieściłem moim znajomym, że będę pracował w Paco Transport, ci zaczęli łapać się za głowy. Odradzali, mówili, abym się nie rzucał na pierwszą lepszą ofertę – poszukał dalej. Moja intuicja jednak podpowiadała, żebym spróbował – więc spróbowałem i nie sparzyłem się. W Paco Transport pracuję już półtora roku i naprawdę nie narzekam. Jestem pod wrażeniem organizacji i wartkiego przepływu komunikacji – wszystko na najwyższym poziomie.

 12. Chłopaki na magazynie to równi goście. Atmosfera jest w porządku. Na początku, jak zaczynałem, trudno było się oswoić z nowym środowiskiem, ale szybko się polubiliśmy i stworzyliśmy naprawdę zgrany zespół. Nie mam na co narzekać.

 13. Jeśli masz odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie to zarobisz naprawdę dużo. Jeśli jednak dopiero zaczynasz swoją przygodę w Paco – tak jak ja 3 lata temu – to jasne, bez owijania w bawełnę, trzeba zakasać rękawy i sumiennie pracować, ale to chyba normalne, że na awans należy zasłużyć…

 14. Szef – złoty człowiek. Wszystko zawsze ustalone, według harmonogramu. Towaru jest naprawdę dużo, więc pracy nigdy nie brakuje. Wszelkie konflikty rozwiązywane są polubownie, więc nie tracąc zbytnio czasu, stwierdzam, że PacoTransport jest dobry dla pracowników!

 15. Dla Paco jeżdżę już od miesiąca. Spedytor jest naprawdę w porządku. Nie oczekuje realizacji na już, jeśli wie, że to niemożliwe. Płaca, jak i warunki na dobrym poziomie!

 16. Indywidualne podejście do klienta, czyli to co cenię sobie najbardziej. Bez kręcenia nosem, kierowca pozostawił paletę w wyznaczonym miejscu. Wszystko zostało zrealizowane szybko i w wyznaczonym terminie. Gorąco polecam firmę Paco Transport.

 17. Pracuję w Paco Transport już od dwóch lat. Praca do lekkich nie należy, ale niech podniesie rękę ten, który ma łatwą pracę. Lubię wyzwania, więc nie narzekam. Liderzy są sympatyczni – jeśli coś im nie pasuje, od razu mówią co jest nie tak i jak to naprawić. Szczerze, prosto z mostu – czyli tak jak lubię, bez owijania w bawełnę. Od razu można się porozumieć.

 18. Polecam Paco Transport! Dlaczego? Szefa chwalę za jego słowność i szacunek do podwładnych, ale przede wszystkim za wypłacalność i terminowość. Żadnego złego słowa nie mogę napisać.

 19. Współpracujemy z Paco Transport i jak do tej pory nie możemy narzekać na ich usługi. Wszystko jest wykonywane od A do Z. O ewentualnych poślizgach jesteśmy uprzedzani, więc komunikacja również znajduje się na wysokim poziomie.

 20. Podjęliśmy z nimi współpracę, ponieważ polecił nam ją inny kontrahent. Sam zadowolony ze świadczonych usług, stwierdził, że sami nie będziemy narzekać. Tak faktycznie jest – nie żałujemy podjętej decyzji, tym bardziej, że profesjonalne usługi są świadczone na najwyższym poziomie w firmie Paco Transport.

 21. Paco Transport jest profesjonalną firmą. Jako jej pracownik mogę powiedzieć, że czuję się na swoim miejscu – zadbany, zmotywowany i stale rozwijający swoje kwalifikacje. Według mnie, wynika to z faktu, że wszystko jest odpowiednio zorganizowane – każdy zna swoje obowiązki, dokładnie ułożony harmonogram działania – to zapewnia przejrzystość funkcjonowania.

 22. Gwarancja sukcesu w Paco Transport? Rzetelność i pracowitość. Możesz startować od zera, ale od razu jesteś informowany, że osiąganie więcej i wyżej leży w Twoim zasięgu i to od Ciebie zależy, czy chcesz się dalej rozwijać, czy po prostu sumiennie działać na stanowisku, które Ci odpowiada.

 23. Wypłaty w Paco Transport zawsze są wypłacane na czas – to jeden z tych czynników, który skutecznie motywuje pracowników do pozostania w firmie. Ja jednak dostrzegam w niej cały czas potencjał – stale rozwijający się system motywacyjny, dodatkowe szkolenia, miła atmosfera sprawia, że narzekanie to ostatnia rzecz, na którą można sobie pozwolić.

 24. W Paco Transport pracowałem przez 6 lat. Niemniej jednak musiałem zrezygnować – kłopoty zdrowotne nie pozwoliły mi na prawidłowe funkcjonowanie w ciągu dnia pracy. Gdy już całkowicie wyzdrowieję i otrzymam pozwolenie od lekarza, że mogę pracować – powrócę do Paco Transport.

 25. W Paco Transport pracuję od sierpnia 2016 roku. Minął rok, a ja nadal jestem pozytywnie zaskoczony. Wspaniale pracuje mi się z moim zespołem – fantastyczni ludzie, dogadujący się i szybko rozwiązujący powstałe problemy to klucz do sukcesu. W ujęciu ogólnikowym, patrząc przez pryzmat samego kraju i innych firm spedycyjnych, Paco Transport znajduje się na najwyższym poziomie.

 26. Usługi logistyczne na naprawdę wysokim poziomie – z ręką na sercu mogę nawet stwierdzić, że nawet europejskim. Kierowcy znają się na rzeczy, mają odpowiednie doświadczenie – towar dostarczony na czas, bez żadnych poślizgów w trakcie. Paco Transport Polska firma z olbrzymim doświadczeniem, współpracuję z nimi już ponad 10 lat i ani razu mnie nie zawiedli.
  POLECAM !!!

 27. Paco to Super firma! Nie ma pracy po godzinach, jeśli odpowiednio zorganizujesz sobie obowiązki i zaplanujesz dzień. Nowoczesny system oceniania efektywności, zwiększa mobilizację pracowników, szef ludzki gość idzie się dogadać.

 28. To, co doceniam najbardziej w firmie Paco Transport to jakość współpracy. Dobra praca zespołowa, pozwala na zawiązanie korzystnych współprac. Niektórzy twierdzą, że powietrzem nie da się wyżyć. Zgadzam się z tym, aczkolwiek serdeczni ludzie to odpowiednia motywacja, do osiągania lepszych wyników. Niezdrowa atmosfera powoduje niejasności i dziwne sytuacje. Proste równanie – dobra atmosfera = lepsze wyniki = otrzymanie premii a taka jest w Paco 😀

 29. Paco Transport to bardzo dobra firma, wożą dla mnie zioła już bardzo długo i nigdy się na nich nie zawiodłem, wszystko zawsze dociera na czas i w nie naruszonym stanie. Polecam !!

 30. Przewozili jakiś czas temu dla mojej firmy podkłady kolejowe na Śląsk, muszę przyznać że organizacja super, spedytorzy do dogadania także ja również polecam Paco Transport.

 31. Współpracujemy z firmą Paco Transport już od dobrych 10 lat i nic się tam nie zmieniło !!! I to bardzo dobrze bo współpraca z nimi od początku była na bardzo wysokim poziomie, szef normalny człowiek i można się z nim dogadać bez problemu, Ja również polecam.

 32. Jeżeli chodzi o o transport to wszystko zgodnie z ustaleniami, na czas i w idealnym stanie. Polecam firmę Paco Transport.

 33. Szybka wycena transportu oraz bardzo dobry kontakt ze spedytorami z Paco Transport dopiero zaczęliśmy współpracę ale przy takim poziomie obsługi mamy nadzieję na długą współpracę.
  W 100% polecam.

 34. Zgodzę się z opinią powyżej z tym że nasza firma współpracuję z Paco Transport już od ponad 10 lat i nigdy nie mieliśmy żadnych nie miłych sytuacji dla tego ja też polecam wszystkim, bardzo rzetelna firma.

 35. Paco Transport przewożą nasze narzędzia i nigdy nie mieliśmy żadnych utrudnień z ich strony, polecam współpraca na najwyższym poziomie.

 36. Współpracuję z Paco Transport jako klient i krótko mówiąc – nie ma na co narzekać. Obsługa na wysokim poziomie, stała komunikacja, szybkie rozwiązywanie ewentualnych problemów. Ceny za frachty również odpowiednie.

 37. Paco Transport spełnia europejskie standardy. Brak jakichkolwiek opóźnień, wszystko realizowane w terminie i na czas.

 38. Paco Transport polecam bardzo dobre zarobki zarobki , nie ma mobing, ani zastraszania, nikt nie zmusza do pracy powyżej 12 godzin ,dyspozycyjność cały czas, co do kierownictwa to bardzo dobrze ,możesz zaplanować urlopu jeżeli dasz znać z większym wyprzedzeniem.

 39. Uważam, że Paco Transport jest świetną firmą – ot co! Kontakt fantastyczny. Aby nie było tak „różowo”– owszem zdarzały się wpadki i opóźnienia, aczkolwiek wynikały one z faktu losowych wypadków, które pojawiały się na trasie – korki, złe warunki atmosferyczne – na to Paco wpływu nie ma, a sami jesteśmy tylko ludźmi, dlatego też warto być choć odrobinę wyrozumiałym.

 40. Atmosfera w firmie Paco Transport bardzo dobra. Dobrze płacą i mają dużo fachowców chętnych do pomocy na magazynie, szef wypłacalny i wyrozumiały ceniący pracowników. Polecam

 41. Paco Transport wozi dla nas nasze zioła już od kilku lat i z czystym sumieniem możemy polecić tą firmę każdemu.

 42. Jeżeli chodzi o terminowości to Paco Transport jest jedną z lepszych firm w Polsce, od 10 lat nie zdarzyło im się nawalić ani razu.

 43. Z Paco Transport można przewieść wszystko, nawet motory, przewozili nam do Toscanii, wszystko zgodnie z zamówieniem motory w idealnym stanie polecam gorąco.

 44. Widziałem że na Warsaw Motorcycle Show jedna firma miała zdjęcia z transportu motocyklów a transport dla nich robiła właśnie firma Paco Transport 😀

 45. Jak dla Nas firma Paco Transport to najlepsza firma transportowa, jeżeli chcecie nawiązać długofalową współpracę to są dla was idealni.

 46. Jak dla nas firma Paco Transport to super partner do współpracy. Stawki u nich może nie są najtańsze ale za to jakość współpracy i przewozu jest na najwyższym poziomie. Gorąco polecamy.

 47. Paco Transport to jedna z lepszych firm na Polskim rynku, jako jedna z nielicznych działa już ponad 20 lat. Właściciel Pan Grzegorz uczciwy człowiek można z nim wszystko ustalić. Polecam.

 48. Współpracowaliśmy z wieloma firmami ale tak dobrze jak z Paco Transport nigdy nam się z nikim nie pracowało.

 49. Firma Paco Transport przewozi dla nas już prawie 10 lat, tak solidnej i wiarygodnej firmy nie spotkałem w całej swojej karierze.

 50. Paco Transport to super firma transportowa. Pokażcie mi firmę Polską która jest na rynku ponad 20 lat ? Polecam z czystym sumieniem.

 51. Polecam firmę Paco Transport, współpracujemy z nimi pierwszy rok przy festiwalu filmowym i muszę przyznać że wszystko zgodnie z terminami i w stanie nie uszkodzonym.

 52. Firma Paco Transport to jedna z nielicznych firm z którą współpracowałem ponad 10 lat, uczciwa, rzetelna i profesjonalna, polecam wszystkim którzy szukają dobrego uczciwego przewoźnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *