Paco Usługi Transportowe Import-Export

Paco Usługi Transportowe Import-Export Grzegorz Królikowski to polska firma (ze 100% kapitałem krajowym), stworzona od podstaw przez Grzegorza Królikowskiego. Od 1997 roku skutecznie odpowiada na rosnące oczekiwania klientów, dla których świadczy usługi transportowe i spedycyjne.

Przy realizacji powierzanych zleceń wykorzystują flotę nowoczesnych samochodów (Mercedes, MAN, DAF), które serwisują w autoryzowanych serwisach, po to, aby zawsze spełniały wszelkie wymogi Unii Europejskiej. Dysponują również bazą transportową gdzie można  dokonywać szeregu operacji logistycznych np. przeładunku towarów.

Firma Paco Transport angażuję się w działalność charytatywną wspomagając Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi Ośrodek Pediatryczny im. Marii Konopnickiej, Krwinkę Fundacje dla Dzieci z Chorobami Nowotworowymi jak i również inwestuję w rozwój młodych piłkarzy z klubów Ożarowianka oraz MKS Piast Piastów.

Paco Transport posiada Certyfikaty oraz Świadectwa potwierdzające wysoką jakość wykonywanych przez nich usług.

Oferta firmy jest skierowana do firm, którym zależy na współpracy z fachowym i terminowym partnerem. Pasja, która towarzyszy firmie w codziennej pracy oraz partnerskie podejście do klientów pozwoliły na zdobycie uznania, wśród wielkich i znanych, międzynarodowych marek. Sukcesywnie rozszerzana flota pojazdów, zakres usług, wielkość zatrudnienia w strukturach firmy oraz liczba klientów stawiają ich w czołówce średnich przedsiębiorców w branży logistycznej.

Obecnie, zasięg działalności obejmuje całą Europę Zachodnią, Skandynawię, a także kraje Bliskiego i Dalekiego Wschodu oraz Polskę. O najwyższej jakości usług świadczą zdobyte certyfikaty i nagrody o zasięgu krajowym i międzynarodowym oraz członkostwo w Zrzeszeniu Międzynarodowych Przewoźników Drogowych.