TM Transport-Spedycja

Firma TM Transport – Spedycja oferuje kompleksowe usługi logistyczne, szczególną uwagę przywiązując do profesjonalnej obsługi i indywidualnego podejścia do każdego Klienta. Działając na wielu płaszczyznach, za każdym razem tworzą rozwiązania skrojone na miarę potrzeb i oczekiwań Klientów.

Na tle konkurencji wyróżnia firmę rzetelność i terminowość świadczonych usług, a tabor którym dysponują spełnia wszystkie niezbędne normy i wytyczne, aby mogli Państwo powierzać im swoje materiały i ładunki, spokojni o ich bezpieczeństwo.

W ofercie firmy, znajdą Państwo usługi drogowe, magazynowanie oraz neutralizację dokumentów. Specjalizują się zarówno w transporcie krajowym, jak i międzynarodowym, oferują także przewozy specjalistyczne (np. przewozy ładunków LTL w kontrolowanej temperaturze, ładunki ponadgabarytowe jak i bezpośrednie dostawy na produkcję).

Firma otrzymała certyfikat „Firma Godna Zaufania” oraz „Certyfikat Wiarygodności”. Dodatkowo firma spełnia warunki programu Rzetelna Firma.

Pracownicy tej firmy tworzą wyspecjalizowany zespół, dla którego największe znaczenie ma jakość, skuteczność i zadowolenie Klienta. To wszystko sprawia, że są niezawodną, stabilną organizacją, której zaufało już dziesiątki Klientów.

 

56 myśli w temacie “TM Transport-Spedycja”

 1. Potwierdzam opinie koleżanki powyżej.
  Miesiąc spędzony w TM-Transport wspominam miło. Zapewnili szkolenie BHP, wiele wygód i pomoc merytoryczną. Dostawałem odpowiedzialne zadania. Bez wątpienia wróciłbym tam na praktykę i chętnie podjął pracę.

 2. Płaci w terminie. Polecam tą firmę.Wyjątkowo dobra firma. Sprawna, rzetelna. Wszystko w najlepszym porządku. Oby wszystkie inne firmy tak działały w Polsce byłoby lepiej.

 3. Młoda firma ale za to z dużym doświadczeniem. Polecam wszystkim dla nich nie ma rzeczy których by nie przetransportowali.

 4. Duża swoboda działania to cecha charakterystyczna przedsiębiorstwa. Nie oznacza to, że nikt nie zna swoich obowiązków, harmonogramu i zadań. Wszystko ułożone w przejrzysty sposób. Jeśli jesteś naprawdę pracowity – masz gwarantowany sukces.

 5. TM Transport mogę określić dwoma słowami – solidność i serdeczność. Serce rośnie na widok miłego i uśmiechającego się kierowcy, który pomimo widocznego zmęczenia, stale sypał żartami.

 6. Przede wszystkim warto wspomnieć, że firma w płaci w terminie. To jedna z jej wielu zalet, ponieważ sam uważam, że wyjątkowo dobrze traktują swoich pracowników. Rzetelnie

 7. Podjęliśmy z nimi współpracę, ponieważ polecił nam ją inny kontrahent. Sam zadowolony ze świadczonych usług, stwierdził, że sami nie będziemy narzekać. Tak faktycznie jest – nie żałujemy podjętej decyzji, tym bardziej, że profesjonalne usługi są świadczone na najwyższym poziomie.

 8. Terminy gonią , jeden za drugim piętrzy się, ale według mnie to dobrze. Dużo kilometrów do przejechania, ja jednak nie narzekam – krajobrazy do podziwiania za oknem również z perspektywy autostrady są nie do opisania. Firma potrafi ułożyć konkretny, dobrze rozpisany harmonogram, dzięki czemu poślizgów brak

 9. Z firmy TM-Transport jestem w zadowolony współpracuje z nimi już od listopada i jest Dobrze. Jak na ten kraj powiedziałbym że super. Polecam wszystkim

 10. Przede wszystkim mają super podejście do nowych pracowników. Tłumaczą, są mili i nie naciskają jak czegoś nie umiesz zrobić tylko pomagają. Bardzo przydały się moje umiejętności związane z komputerami. Mogę powiedzieć, że w 100% czułam się potrzebna w tej firmie. Na pewno ponownie wybrałabym taką pracę.

 11. Potwierdzam opinie koleżanki powyżej.
  Miesiąc spędzony w TM-Transport wspominam miło. Zapewnili szkolenie BHP, wiele wygód i pomoc merytoryczną. Dostawałem odpowiedzialne zadania. Bez wątpienia wróciłbym tam na praktykę i chętnie podjął pracę.

 12. Atmosfera to ludzie. Przyjazne warunki pracy również zależą od Ciebie. Mogę z ręką na sercu stwierdzić, że praca w TM Transport do najłatwiejszych nie należy, ale naprawdę warto. Polecam!

 13. Szef spedycji to równy gość. Idzie się z nim dogadać, pomimo tego, że terminy gonią, nie wyznacza ich na wczoraj. Miła atmosfera, przyjaźni i serdeczni ludzie, team w TM Transport zachęca do pracy. Polecam !!!

 14. Pracuję w TM Transport już od dłuższego czasu. Liderzy są bardzo mili, praca nie jest lekka, ale wynagradza to wszystko przyjemna atmosfera i pomocni pracownicy.

 15. Z roku na rok jest coraz lepiej. Pamiętam jak zaczynałem pracę – łatwo nie było. Dużo towaru, czasami czułem się, jakbym miał zaraz się rozdwoić. Po czasie jednak ustabilizowało się. TM Transport przyjmuje naprawdę dobrych ludzi, więc i atmosfera stała się wspaniała. Polecam

 16. Szef spedycji – złoty człowiek. Wszystko zawsze ustalone, według harmonogramu. Towaru jest naprawdę dużo, więc pracy nigdy nie brakuje. Wszelkie konflikty rozwiązywane są polubownie, więc nie tracąc zbytnio czasu, stwierdzam, że firma TM Transport dba o swoich pracowników!

 17. Praca na magazynie w TM Transport nie należy do najłatwiejszych, ale jest za to bardzo przyjemna. Gdy się nie wyrabiamy na zakrętach – bo i tak się zdarza – potrafimy rozdysponować między sobą, chłopakami na zmianie, tak zadania, aby wszystko poszło gładko i bez żadnych opóźnień. Do domu często wracam wręcz padnięty, ale za to bardzo usatysfakcjonowany tym, ile w ciągu dnia udało nam się zrobić. Pamiętajcie – tworzycie zespół, a praca w zgranej grupie, zawsze idzie dobrze!

 18. Firma TM Transport wyraźnie myśli o planowaniu ścieżki kariery na danym stanowisku. Pracownik udaje się na szkolenia, menadżerowie indywidualnie podchodzą do każdego z nich. Jeśli chcesz się wykazać przy danym projekcie – nie ma problemu. Jeśli masz pomysł i zacięcie do wyzwań to próbuj w TM Transport czeka super praca polecam!

 19. Dziennie robię około 250 kilometrów. Atmosfera w pracy jest dobra, sami liderzy bardzo pomocni. Złego słowa nie mogę powiedzieć na dyspozytorów. Póki co, jako pracownik mogę polecać tę firmę. Jedyne o czym musisz pamiętać, decydując się na TM TRansport, to to, że łatwo nie będzie. Ja to jednak traktowałem jako wyzwania i… udało się. Warto!

 20. Potwierdzam opinie kolegi powyżej, młoda firma ale prężnie się rozwijająca, dużo pracy także cały czas kogoś przyjmują.

 21. Firma jest nastawiona na pracownika. Mogę się zgodzić ze stwierdzeniem, że pracy jest bardzo dużo, więc wracam z niej zmęczony, ale pomimo wszystko zadowolony. Efektywne dni, czasami pełne adrenaliny to wyzwania, które bardzo lubię i akceptuję, szybko się rozwijam dzięki TM Transport, zapraszamy chętnych do współpracy na naszą stronę https://www.tmtransport-spedycja.pl/

 22. Jeśli masz odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie to zarobisz naprawdę dużo. Jeśli jednak dopiero zaczynasz swoją przygodę w TM Transport – tak jak ja 3 lata temu – to jasne, bez owijania w bawełnę, trzeba zakasać rękawy i sumiennie pracować, ale to chyba normalne, że na awans należy zasłużyć tym bardziej w młodej firmie która walczy na Polskim rynku, który jest strasznie wymagającym rynkiem.

 23. Współpracuję z TM Transport jako klient i krótko mówiąc – nie ma na co narzekać. Obsługa na wysokim poziomie, stała komunikacja, wszystko zawsze na czas, jak trafi się jakiś problem to wszystko szybko załatwiają.

 24. TM Transport współpracuje nam się wspaniale. Towar dostarczany jest na czas. Jeśli nawet wynikły jakieś opóźnienia to z powodu warunków pogodowych i tych na drogach. Komunikacja na najwyższym poziomie, wszystko ustalane od razu

 25. Jeżeli chodzi o transport to firma TM Transport znajdzie wam najlepszy transport w najlepszej cenie w danym momencie, polecam.

 26. Współpracujemy z tą firmą od początku jej powstania i nigdy się na nich nie zawiedliśmy, TM Transport to młoda firma ale właściciel oraz pracownicy maja wieloletnie doświadczenie w innych dużych spedycyjnych firmach dlatego tak dobrze się z nimi współpracuje.

 27. Z TM Transport zaczynaliśmy współpracę rok temu, mieliśmy małe wątpliwości czy podołają ale ich profesjonalizm je szybko rozwiał.

 28. Podjęliśmy współpracę z TM Transport w październiku ale już widzimy że będzie ona długa i owocna, gorąco polecamy, VGL Road

 29. Współpracujemy z firmą TM Transport z dwóch ważnych powodów, pierwszy to młody ale bardzo doświadczony zespół który nie boi się wyzwań a drugi to że firma jest wypłacalna i nigdy nie zalegają z fakturami. Polecamy Autoinwest Trans

 30. TM Transport posiada bardzo duży tabor, także z nimi przewieziesz prawie wszystko i wszędzie gdzie będzie potrzeba.

 31. Bardzo dobra firma transportowa. Współpracujemy z TM Transport już ponad 2 lata i wszystko na najwyższym poziomie.

 32. Jedna z nielicznych firm na rynku w mazowieckim która błyskawicznie załatwi transport za rozsądną cenę polecam.

 33. Jeżeli chodzi o przewóz towarów to firma TM Transport działa prężnie, szybko i sprawnie wszystko na czas. Polecamy wszystkim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *