TM Transport-Spedycja

Firma TM Transport – Spedycja oferuje kompleksowe usługi logistyczne, szczególną uwagę przywiązując do profesjonalnej obsługi i indywidualnego podejścia do każdego Klienta. Działając na wielu płaszczyznach, za każdym razem tworzą rozwiązania skrojone na miarę potrzeb i oczekiwań Klientów.

Na tle konkurencji wyróżnia firmę rzetelność i terminowość świadczonych usług, a tabor którym dysponują spełnia wszystkie niezbędne normy i wytyczne, aby mogli Państwo powierzać im swoje materiały i ładunki, spokojni o ich bezpieczeństwo.

W ofercie firmy, znajdą Państwo usługi drogowe, magazynowanie oraz neutralizację dokumentów. Specjalizują się zarówno w transporcie krajowym, jak i międzynarodowym, oferują także przewozy specjalistyczne (np. przewozy ładunków LTL w kontrolowanej temperaturze, ładunki ponadgabarytowe jak i bezpośrednie dostawy na produkcję).

Firma otrzymała certyfikat „Firma Godna Zaufania” oraz „Certyfikat Wiarygodności”. Dodatkowo firma spełnia warunki programu Rzetelna Firma.

Pracownicy tej firmy tworzą wyspecjalizowany zespół, dla którego największe znaczenie ma jakość, skuteczność i zadowolenie Klienta. To wszystko sprawia, że są niezawodną, stabilną organizacją, której zaufało już dziesiątki Klientów.

 

17 myśli nt. „TM Transport-Spedycja”

 1. Potwierdzam opinie koleżanki powyżej.
  Miesiąc spędzony w TM-Transport wspominam miło. Zapewnili szkolenie BHP, wiele wygód i pomoc merytoryczną. Dostawałem odpowiedzialne zadania. Bez wątpienia wróciłbym tam na praktykę i chętnie podjął pracę.

 2. Płaci w terminie. Polecam tą firmę.Wyjątkowo dobra firma. Sprawna, rzetelna. Wszystko w najlepszym porządku. Oby wszystkie inne firmy tak działały w Polsce byłoby lepiej.

 3. Młoda firma ale za to z dużym doświadczeniem. Polecam wszystkim dla nich nie ma rzeczy których by nie przetransportowali.

 4. Duża swoboda działania to cecha charakterystyczna przedsiębiorstwa. Nie oznacza to, że nikt nie zna swoich obowiązków, harmonogramu i zadań. Wszystko ułożone w przejrzysty sposób. Jeśli jesteś naprawdę pracowity – masz gwarantowany sukces.

 5. TM Transport mogę określić dwoma słowami – solidność i serdeczność. Serce rośnie na widok miłego i uśmiechającego się kierowcy, który pomimo widocznego zmęczenia, stale sypał żartami.

 6. Przede wszystkim warto wspomnieć, że firma w płaci w terminie. To jedna z jej wielu zalet, ponieważ sam uważam, że wyjątkowo dobrze traktują swoich pracowników. Rzetelnie

 7. Podjęliśmy z nimi współpracę, ponieważ polecił nam ją inny kontrahent. Sam zadowolony ze świadczonych usług, stwierdził, że sami nie będziemy narzekać. Tak faktycznie jest – nie żałujemy podjętej decyzji, tym bardziej, że profesjonalne usługi są świadczone na najwyższym poziomie.

 8. Terminy gonią , jeden za drugim piętrzy się, ale według mnie to dobrze. Dużo kilometrów do przejechania, ja jednak nie narzekam – krajobrazy do podziwiania za oknem również z perspektywy autostrady są nie do opisania. Firma potrafi ułożyć konkretny, dobrze rozpisany harmonogram, dzięki czemu poślizgów brak

 9. Z firmy TM-Transport jestem w zadowolony współpracuje z nimi już od listopada i jest Dobrze. Jak na ten kraj powiedziałbym że super. Polecam wszystkim

 10. Przede wszystkim mają super podejście do nowych pracowników. Tłumaczą, są mili i nie naciskają jak czegoś nie umiesz zrobić tylko pomagają. Bardzo przydały się moje umiejętności związane z komputerami. Mogę powiedzieć, że w 100% czułam się potrzebna w tej firmie. Na pewno ponownie wybrałabym taką pracę.

 11. Potwierdzam opinie koleżanki powyżej.
  Miesiąc spędzony w TM-Transport wspominam miło. Zapewnili szkolenie BHP, wiele wygód i pomoc merytoryczną. Dostawałem odpowiedzialne zadania. Bez wątpienia wróciłbym tam na praktykę i chętnie podjął pracę.

 12. Atmosfera to ludzie. Przyjazne warunki pracy również zależą od Ciebie. Mogę z ręką na sercu stwierdzić, że praca w TM Transport do najłatwiejszych nie należy, ale naprawdę warto. Polecam!

 13. Szef spedycji to równy gość. Idzie się z nim dogadać, pomimo tego, że terminy gonią, nie wyznacza ich na wczoraj. Miła atmosfera, przyjaźni i serdeczni ludzie, team w TM Transport zachęca do pracy. Polecam !!!

 14. Pracuję w TM Transport już od dłuższego czasu. Liderzy są bardzo mili, praca nie jest lekka, ale wynagradza to wszystko przyjemna atmosfera i pomocni pracownicy.

 15. Z roku na rok jest coraz lepiej. Pamiętam jak zaczynałem pracę – łatwo nie było. Dużo towaru, czasami czułem się, jakbym miał zaraz się rozdwoić. Po czasie jednak ustabilizowało się. TM Transport przyjmuje naprawdę dobrych ludzi, więc i atmosfera stała się wspaniała. Polecam

 16. Szef spedycji – złoty człowiek. Wszystko zawsze ustalone, według harmonogramu. Towaru jest naprawdę dużo, więc pracy nigdy nie brakuje. Wszelkie konflikty rozwiązywane są polubownie, więc nie tracąc zbytnio czasu, stwierdzam, że firma TM Transport dba o swoich pracowników!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *